Büyük çanta kullanma tüyoları

Büyük çanta kullanma tüyoları
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 130 kez okundu.

Büyük çanta nasıl kullanılır? Dev çantalardan hoşlanıyorsanız bu tüyoları dikkate alın!

Kısa boyluysanız büyük çantalardan uzak durmalısınız. Aksesuardan çok siz çantanın aksesuarı gibi gözükürsünüz. Ve hoş bir görünüm olmaz. Minik kadınların daha küçük ya da orta boy çantalar kullanması yerinde bir tercih olacaktır.

Büyük çanta kullanmak istiyorsanız çok renkli modeller yerine tek renk, çarpıcı modelleri tercih etmelisiniz. Hali hazırda büyük çantalar oldukça gösterişli parçalardır. Kaliteli bir malzeme kullanılmış büyük bir çantayı birçok kıyafetle kullanabilirsiniz.

Çok bol kıyafetlerle klasik büyük bir çantayı birleştirmekten kaçının. Böylece görüntü karmaşasından uzaklaşmış olursunuz.

Büyük çantaları taşımanın en iyi yolu sapından tutmak! Dirseğe sıkıştırmak değil!

Büyük çantaları mümkün olduğunca ana renklerden tercih etmenizde fayda var. Zaten gösterişli olan bir modeli parlak renkler seçerek fazlasıyla dikkat çekici hale getirirsiniz. Ve bu da tüm kıyafetinizi gölgede bırakır.

Çok renkli bir çanta takacaksanız koyu renk kıyafetler giymeye özen gösterin. Böylece bütünlük yakalayabilirsiniz.

Büyük çantaların birçok kullanım şekli var. Dilerseniz omzunuza asıp daha spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer bu şekilde kullanacaksanız günlük kıyafetler giymeye dikkat edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git