"2015 Gelinlik Modelleri" ile Etiketlenen Konular

2015 Tek Omuzlu Gelinlik Modellerinden bazılarını sizler için bir araya topladık. Umarız bu harika gelinlik modelleri ilginizi çeker...  
Farklılıktan hoşlanan gelin adayları bu koleksiyonu çok beğenecek. Yaz aylarına geçtiğimiz şu günlerde düğün sezonu da açıldı ve birçok gelin adayını düğün telaşı sardı. Birçok gelinlik modelinden zevkinize ve vücudunuza uygun seçim yaparsanız hayalini kurduğunuz gibi şık ve zarif bir gelin olabilirsiniz. Biz de sizin için askılı gelinlik modellerini bir araya getirdik. Beğendiğiniz modeller gelinlik seçiminizde yardımcı olabilir.
Günümüz kızları sürekli yeni gelink modelleri görmek ve en yeni gelinliği giymek istiyorlar. Bugünkü yazımızda En Moda Yeni Kısa gelinlikleri sizler için araştırdık. Kısa gelinlik seçerken bu yazımızdaki gelinlikler sizlere kesinlikle fayda sağlayacaktır.
Vera Wang'ın 2015 Sonbahar koleksiyonu için ürettiği gelinlikleri sizler için bir araya getirdik. Vera Wang 1990'lı yılların başlarında gelinliklere yön verenler arasında yerini alan ünlülerdendir. Vera Wang 2005 yılında "Yılın Bayan Giyim Tasarımcısı" olarak adlandırıldı.
Gelinlik seçmek gerçekten de zordur, fakat gelinlik modelleriyle ilgili yazılarımızı takip ettiğiniz zaman bunun o kadar da zor olmadığını göreceksiniz. David Tutera 2015 yaz dönemi için birbirinden güzel gelinlikler imal etmiş olarak görünüyor. Kısa, uzun, dekolteli, birbirinden şık taşlı gelinlikler sunuyor.. David Tutera 2015 Yazlık Gelinlik Modellerini inceleyebilirsiniz...
Sayfa başına git