"Abiye" ile Etiketlenen Konular

Koton 2016 parti ve gece kıyafetlerini gece gezmelerinde, partilerde, mezuniyet gecelerinde ve düğünlerde giyinebilirsiniz.
Dolce & Gabbana 2016 ilkbahar-yaz elbise ve abiye koleksiyonu tanıtıldı. Birinden şık kıyafetler üreten Dolce & Gabbana 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Özel gün ve gecelerinizde ayrılmazınız olacak kısa elbiseler. Jovani Kısa Kokteyl Elbiseleri ile birbirinden güzel görüneceğiniz geceler sizi bekliyor. Jovani kısa kokteyl kıyafetleriyle erkeklerin gözlerini kamaştıracaksınız. Düğünlerde, nişanlarda, mezuniyet gecelerinde, iş yemeklerinde vb. giyebileceğiniz bu elbiselerle oldukça rahat edebilirsiniz.
2015 yılı Abiye Modellerini sizler için araştırmaya başladık ve bugün Angel Sanchez 2015 Sonbahar Yaz Abiye modellerini inceleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Angel Sanchez birbirinden güzel abiyeleri sizler için hazırladı. Üreticinin abiye modellerinde oldukça canlı renkleri kullandığını görmekteyiz.
Abiye seçerken kesinlikle üzerinize tam oturacak elbiseyi seçmelisiniz çünkü abiyenin kendine özgü bir zerafeti vardır. Abiyeler sizlerin zerafetinize ortak olarak güzelliğinize güzellik katarlar. Bu yazımızda siyah, yeşil, mavi, toz pembe, mor vb. renklerde abiyelerden sizler için bir araya toparladık.
Özel Gün ve Gecelerde giyinebileceğiniz oldukça güzel ve rengarenk kokteyl kıyafetleri hepsi birbirinden şık... Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (1) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (2) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (3) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (4) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (5) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (6) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (7) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (8) Kokteyl Günleriniz İçin Abiyeler (9)
Sayfa başına git