"Ayakkabı" ile Etiketlenen Konular

Prof. Dr. Ali Cımbız, ayak ağrılarının bakımsızlıktan kaynaklanabileceğini belirterek, yanlış ayakkabı seçimi konusunda uyarılarda bulundu. Zirve Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı ve Zirve Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ali Cımbız, ayakların sadece konusu açıldığında akla gelen bir organ olmadığını hatırlatarak, tüm vücudu gün boyu ayakta tutan yegane bir denge mekanizması olduğunu ifade etti. Ayakların tüm vücut için çok önemli olduğunu belirten Cımbız, ayakların sağlık...
En rahat spor ayakkabılardandır New Balance. Sizlere 2016 New balance günlük yaşam ayakkabı modelleri galerisini sunuyoruz.
Sandaletler yazın hep vazgeçilmezimiz oldular. Dolgu topuklu sandaletler de bu yazın oldukça modalar. Sizlere beğeneceğinizi umduğumuz sandaletlerden oluşan bir galeri hazırladık.
2014-15 Kışının çekici olduğunu düşündüğümüz çizme modellerini sizler için bir araya topladık. Bu kış bacaklarınız olduğundan daha da güzel görünecek.
Sayfa başına git