"Ev Dekorasyonu" ile Etiketlenen Konular

Evinizde artık kullanılmayan çocuklarınıza artık küçük gelen veya eskimiş yağmur botlarını bu renkli ve eğlenceli projeyle değerlendirebilirsiniz. Bahçedeki saksılarınızı yağmur botlarıyla değiştirin.   Yağmur botlarından saksı yapımı 4 Yağmur botlarından saksı yapımı 5 Yağmur botlarından saksı yapımı 3 Yağmur botlarından saksı yapımı 2 Yağmur botlarından saksı yapımı 1
Stor perde. Baharın gelmesiyle birlikte evlerimizde yenilikler başladı. Kimimiz mobilyalarımızı, kimimiz mobilyaları değiştirmeye başladı. Siz de perdelerinizi değiştirmek istiyorsanız bu stor perdelerle evinize ayrı bir hava, ayrı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Banyolarımızı her nekadar temizlik için kullansakta bazen günün yorgunluğunu atabilmek için bir duş almak içinde kullanırız. Bazende banyolarımız aşk ve ihtiraslarımızın esiri olur. Bu ilginç banyo dekorasyonlarını sizler için hazırladık.
Diziler, filmler, TV programları, magazin, spor, haber derken günün büyük kısmını Televizyonun karşısında geçiririz. Elbetteki göz zevkimize uygun olarak restore ettiğimiz odalarımızda rahatlığa ve gösterişe önem veririz. Kilim Mobilya'nın TV sehpaları gerçekten usta ellerine ve tasarımcıların zevkine güvenerek bu TV Ünitelerini sizler için yayınladık. Umuyoruz ki beğeneceksiniz ve sizlerde yazımıza yorumlarınızı bırakarak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşacaksınız ki bizlerde kendimizi yenileme fırsatını yakalayalım.
Sayfa başına git