Sevgilinizi 8 Adımda Mutlu Edin

Sevgilinizi 8 Adımda Mutlu Edin
30 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 2.000 kez okundu.

Sevgilinizi 8 Adımda Mutlu Edin

Sevgilinizi Mutlu Etmenin 8 Yolu

Size vereceğimiz ufak tüyolarla sevgilinizi kısa bir zamanda mutlu edebileceksiniz. Nasıl mı? Yazımızı okuyun ve uygulamaya geçin söylediklerimizi uyguladığınız zaman sevgilinizin gözlerindeki mutluluğu anlayabileceksiniz.

Eğer sıkı bir taraftar ise, tuttuğu takımın maçına iyi bir yerden bilet bulmak, onun keyfini yerine getirebilir. Futbol sevmiyorsa, ilgilendiği alanda bir etkinliğe katılmanız için organize olun.

Ona keyifli bir akşam yemeği ısmarlayın. Ancak daha önce gitmediğiniz bir yer olsun ve seçim yaparken, onun seveceği bir yeri düşünün. Bazen salaş bir balıkçı, en şık lokalden bile daha iyi olabilir.

Kendine bir blog sayfası aç ve sevdiğinle geçirdiğiniz güzel günleri resimleriyle birlikte bu sayfada anlat. Ona olan duygunu kelimelere dök ve güzel bir tasarım yap. Ardından blog adresini ona elektronik posta ile gönder.

Öğle tatilinde iş yerine git ve kolundan tutup çimenler üstünde pikniğe götür. Ayaklarını toprağa basmasını sağla ve yoğun gününün arasında gülümsemesini gör!

Erkekler hiç büyümez derler, aslında biz kadınlar da büyümeyiz. Uzaktan kumandalı bir araba veya uçan bir helikopterle iş çıkışında bekle. Koluna girip ilk sessiz sokağa götür ve oyuncağınızla oynat.

Akşam işten geldiğinde köpüklü bir banyo ve bir kadeh şarapla onu karşıla. Köpük ve çiçeklerle renklendirilmiş bir banyoya kim hayır diyebilir?

Gerginliği alan ve stresten koruyan yağlardan bir karışım hazırla. Papatya, vanilya gibi bitkilerin yağlarıyla sevgiline profesyonel bir masaj yap. Ayak parmaklarından başlayıp, başına kadar çık. O arda zaten uyumuş olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git