Zevk Artıran Ön Sevişme Poziyonları

Zevk Artıran Ön Sevişme Poziyonları
7 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 7.345 kez okundu.

Yatak odanızı renklendirip, ateşleyecek ve sevişmeden zevk almanızı sağlayacak, partnerinizle doyumsuz olacağınız harika ön sevişme pozisyonlarını sizlere yol göstermek için derledik.

Eller önemli

Ön sevişme sırasında sevgilinizi ellerinizle uyarmanız bir hayli önemli. Ellerinizi özgür bırakın ve onun mahrem noktalarına olabildiğince dokunun. Tabii nefesinizi kulağında hissetmesini sağlayarak. Bunu yaparken sevgilinizin üzerinde olmalısınız ki hakimiyet sizde olsun. Bacaklarınızı aralayın ve üzerine oturun.

Masajlar

Üzerinizde sadece saten dantelli bir iç çamaşırı varken ona masaj yapmayı teklif edin. Olabildiğince uzun tuttuğunuz masajı ne kadar tahrik olursanız olun asla yarıda kesmeyin. Finale ulaşmak için acele etmek büyülü atmosferi bozabilir. Bu nedenle hafif bir müzik ve kokulu bir vücut yağıyla onu rahatlatın. Masaj yaparken sırtından başlamayı tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin sırtı size dönükken onun üzerine çıkın ve masaj esnasında tüm vücudunuzu ona sürtün.

Seks oyunları

Türlü seks oyunları hem ön sevişmeyi hem de esas seksi tetikler. Eğlenceli ve ateşli oyunlar için seks pozisyonları gösteren zarları alabilir ya da doktorculuk oynayabilirsiniz. Bu kez onun size hakim olmasına izin verin ve asla tamamen kendinizi teslim etmeyin. Dudaklarının tüm vücudunuzda gezinmesini istediğinizi söyleyin ve anın tadını çıkarın.

Ayıp sözler

Ön sevişmenin en ateşli yerinde onunla biraz açık seçik konuşmaya ne dersiniz? Birçok erkeğin hoşuna giden bu tür konuşmalar, sevişmeyi ateşlediği gibi konsantrenizi artırarak orgazm olmanızı da sağlayacaktır. Uzun uzun öpüştükten ve ellerinizi kasıklarına götürdükten sonra birkaç sihirli cümle kurmanın hiç kimseye zararı olmaz.

Erotik film

Çok sert olmayan erotik filmleri tercih ederek içinizde saklı kalmış o yaramaz çocuğu meydana çıkarabilirsiniz. Üstelik filmde gördüğünüz en güzel pozisyonları deneyerek sevişmeye farklılık katmış olursunuz.

Öpüşmek

Nefes kesen bir ön sevişme ve unutulmaz bir seks için öpüşmek çok önemlidir. Öyle ki, sadece öpüşerek bile onu baştan çıkarmanız mümkün. Onun üst dudaklarını dudaklarınızın arasına sıkıştırın ve yavaşça emmeye başlayın. Daha sonra yer değiştirerek dilinizi onun diliyle birleştirin. Öpüşmenin ateşine göre abartı olmayacak şekilde dilinizi kullanabilirsiniz.

Gizli bahçe

Eğer sevgiliniz kalçalarınızı seviyorsa, ön sevişmeye onun tam da hayal ettiği gibi başlayabilirsiniz. Kaşık pozisyonunda uzanın ve onu öpmeye başlayın. Ardında tüm vücudunuzu ona sürtün ve yeteri kadar ön sevişme yaptığınızda, farklı diyarlara uçmak için arka girişi deneyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git